image-1.png

Pudełko zawiera
*4 gumowe świnki
*2 trampoliny
*7 błotnych placków
*bajoro
*instrukcja

Świnie na trampolinie

89.90PLN 99.95PLN

Dział
gry planszowe
Kategorie
dla 2 osób , rodzinne (familijne) , zręcznościowe
Wydanie
polskie
Instrukcja
polska
Wiek
od 6 lat
Liczba graczy
od 2 do 3 osób
Czas gry
min.
Rok wydania
2024
Autor
Kim Vandenbroucke

Opis

A świnie latają!

Świnie lubią błoto, więc zorganizowały zawody w skakaniu do wielkiej kałuży! Pomóż im dostać się do środka, a z pewnością będą najbardziej radosnymi zwierzakami na świecie!

Świnie na trampolinie to zwariowana gra zręcznościowa dla najmłodszych, która pozwala ćwiczyć koordynację i celność w atmosferze doskonałej zabawy. Chwytaj zwierzaki, odbijaj je od trampoliny i postaraj się, aby wylądowały w dołku pełnym błotnych placków. Najsprawniejszy gracz zostanie prawdziwym mistrzem błotnistych skoków!

Na czym to polega?

  1. Po odliczeniu do 3 gracze zaczynają odbijać swoje świnki od trampolin, starając się wylądować zwierzakami w błotnistym zagłębieniu. Nieważne, kto zaczął z którą świnką (chwyć tę, która znajdzie się najbliżej Ciebie, i odbijaj dalej) – wszyscy chcą wylądować w błocie!
  2. Gdy ktoś trafi świnką do błotnistego zagłębienia, rozgrywka zostaje chwilowo wstrzymana, żeby mógł odzyskać zwierzaka i wziąć błotny placek. 
  3. Po kolejnym odliczeniu do 3 zabawa rozpoczyna się od nowa.
  4. Gra kończy się, gdy wszystkie błotne placki znikną. Zwycięża osoba, która zdobyła ich najwięcej!

Dlaczego pokochasz tę grę?

  • To prosta i niezwykle angażująca zręcznościowa zabawa, która zapewnia mnóstwo śmiechu. 
  • Aby zacząć rozgrywkę nie trzeba znać prawie żadnych zasad. Do zwycięstwa potrzebna jest celność i dobra koordynacja, a swoje umiejętności ćwiczymy z każdą kolejną rozegraną partią.
  • Instrukcja opisuje dwie modyfikacje zasad: dla maluchów oraz do rozgrywek dorosłych z dziećmi. Ta ostatnia pozwala wyrównać szanse i sprawi, że zabawa będzie atrakcyjna dla obu stron. 


Pudełko 26.8 x 27.4 x 7.5 cm
Pudełko wymiary
26.8 x 27.4 x 7.5 cm
Waga około
592 g