Działy

Zabawki

Dzięki zabawkom dzieci uczą się zależności przyczynowo – skutkowych. Jednocześnie wszystkie zabawki poprawiają zdolności motoryczne i psychofizyczne. Ponadto pobudzają wyobraźnię i kreatywność dziecka.

Gry planszowe

Gry planszowe silnie angażują dzieci, dzięki czemu poprawiają ich zdolności koncentracyjne. Co więcej, gry planszowe bardzo rozwijają myślenie logiczne oraz zawierają elementy edukacyjne. Ponadto wspólne granie rodziców z dziećmi to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu.

Gry karciane

Gry karciane mają wiele zalet gier planszowych ponad to ich główna zaletą jest niewielki rozmiar i standardowe elementy w postaci kart. Dzięki małym opakowaniom gry karciane świetnie nadają się do zabrania w podróż i pozwalają zainteresować dzieci w środkach lokomocji np.: podczas podróży pociągiem.

Książki i komiksy

Książki pomagają rozwijać dziecku język i słownictwo. Uczą wyrażania myśli i rozumienia innych. Ponadto rozwijają myślenie i wyobraźnię. Dostarczają dziecku pojęć myślowych i nowych idei rozszerzają jego świadomość i świat.

Puzzle

Puzzle rozwijają wyobraźnię przestrzenną, pomagają ćwiczyć pamięć i zdolności manualne oraz wzmacniają poczucie wartości. To także doskonała pomoc w nauce pisania i czytania, poznawania nazw przedmiotów, zwierząt, roślin, figur geometrycznych, kolorów czy dni tygodnia.

Figurki kolekcjonerskie

Zbieranie figurek dostarcza wiele radości, zdobycie rzadkiej i upragnionej figurki potrafi wprawić dziecko w świetny humor na długi czas, a stale powiększająca się kolekcja jest powodem do dumy. Wiele przyjemności dostarcza również porządkowanie zbiorów oraz tworzenie odpowiedniej kompozycji z figurek na półkach.

Nasze zalety

Szybka dostawa

Gwarantujemy Państwu szybką dostawę. W przypadku zamówienia towaru złożonego w zwykły dzień roboczy do godziny 11:00 - towar zostanie wysłany tego samego dnia roboczego. Realizacja zamówienia zależna jest od daty zaksięgowania przelewu. Jeżeli formą płatności będzie płatność przy odbiorze lub płatność poprzez PayU zamówienie będzie realizowane standardowo. Zamówienia składane w weekendy i święta zostaną zrealizowane najbliższego dnia roboczego.

Karta podarunkowa

Zastanawiasz się, co na prezent możesz dać bliskiej osobie, a solenizant ma już chyba wszystko? Karta podarunkowa to ponadczasowy podarunek, który zapewnia radość oraz uśmiech na twarzy. Świetnie sprawdzi się jako prezent na urodziny lub Mikołaja oraz na każdą inną okazję. Podaruj swoim bliskim możliwość spełnienia marzeń.

Zwrot 30 dni

>Gwarancja Zwrotu Towaru do 30 dni to dedykowana akcja naszego sklepu, która uprawnia Klientów do zwrotu pełnowartościowego produktu lub wymiany na inny. Gwarancja Zwrotu Towaru do 30 dni rozwija korzyści oraz udogodnienia związane z czasem odstąpienia od umowy kupna i wydłuża go z ustawowych 14 dni (Art. 27 ustawy o prawach konsumenta) do 30 dla naszych Klientów.

services.png

Dogodny dojazd

Jesteśmy zlokalizowani 100 metrów od stacji metra NATOLIN naprzeciwko Centrum Ursynów tuż przy głównej ulicy Belgradzka. Mam bardzo dogodny wjazd dla wózków z dziećmi i osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Przed sklepem w zadaszonym miejscu można postawić rower lub hulajnogę.

24/7 Aktualność

Oferta naszego sklepu jest aktualizowań na bieżąco. Wszystkie stany magazynowe części stacjonarnej i online są ze sobą skorelowane i aktualne cały czas dostępne (24 godziny 7 dni w tygodniu) dla Państwa informacji. Ponadto ceny produktów w obu częściach naszego sklepu (online i stacjonarna) są takie same niezależni od składanego przez Państwa zamówienia (osobistego lub internetowego).

Oszczędność pieniędzy

Z radością przedstawiamy Państwu wyjątkowy system rabatowy, który stworzyliśmy, aby zakupy w naszym sklepie stały się dla Państwa jeszcze bardziej satysfakcjonujące i emocjonujące. Nasza polityka cenowa przewiduje obecnie dwa rodzaje rabatów, jednak nie poprzestajemy na tym. Nieustannie szukamy dla Państwa coraz lepszych i bardziej atrakcyjnych rozwiązań, które sprawią, że zakupy w naszym sklepie będą dla Państwa nie tylko przyjemnością, ale także wymierną korzyścią finansową.