image-1.png

Pudełko zawiera
*podłogowa układanka (35 elementów)

Czuczu Duuuże puzzle z dziurką Droga dla pojazdów 3+

64.90PLN 89.90PLN

Dział
zabawki
Kategorie
dla dzieci
Wydanie
polskie
Instrukcja
polska
Wiek
od 3 lat

Opis

Puzzle Droga dla pojazdów to wyjątkowa podłogowa układanka dla dzieci w różnym wieku – warto zaprosić do zabawy rodzeństwo i przyjaciół! Ułóżcie puzzle. Przyjrzyjcie się ilustracji, by dokładnie poznać miasteczko i jego mieszkańców. Czy zauważyliście coś niezwykłego? Kto chowa się na budowie, gdzie listonosz zgubił listy, kto ukradł pączka z cukierni? Przygotujcie ulubione autka i… ruszcie w drogę, planując zakupy, wizyty w parku, odwiedzanie ulubionych miejsc. A może wymyślicie własne opowieści o miasteczku lub rozbudujecie je? Postawcie w nim klockowe domki, posadźcie papierowe drzewka, dorysujcie jeszcze więcej dróg. Starsze dzieci mogą ćwiczyć się w odczytywaniu napisów, które pojawiają się na planszy. Pomysłów na rozwijające zabawy jest mnóstwo – dajcie się porwać wyobraźni!

Ogromne podłogowe puzzle tworzą plan miasteczka z mnóstwem dróg, po których można jeździć zabawkowymi samochodzikami.
Poznajcie z bliska tętniące życiem miasteczko i jego mieszkańców. Przygotujcie zabawkowe samochodziki i wyruszcie w drogę! Zaplanujcie własną trasę i odwiedźcie ulubione miejsca. Pełne humoru i mnóstwa szczegółów ilustracje inspirują do kreatywnej zabawy. Zaproście do niej rodzeństwo i przyjaciół!

Wyjątkowa cecha: ułożenie puzzli to wstęp do kolejnych zabaw: jeżdżenia samochodzikami, budowania kartonowych lub klockowych domów.

Bawcie się i doskonalcie różne umiejętności.