image-1.png

Pudełko zawiera
*48 żetonów zwierząt
*drewniany znacznik pingwina

Pierwsza Gra: Miau! Hau! Kwa!

39.90PLN 59.90PLN

Dział
gry planszowe
Kategorie
dla dzieci
Wydanie
polskie
Instrukcja
polska
Wiek
od 2 lat
Czas gry
od 15 do 20 min.
Autor
Łukasz Woźniak

Opis

Miau! Hau! Kwa! Pierwsza gra. Akademia Mądrego Dziecka

Wprowadź swojego dwulatka w świat gier planszowych! 
 
Dwulatek dynamicznie rozwija się poznawczo, emocjonalnie i społecznie. To idealny moment na wprowadzenie pierwszych gier planszowych. Dostarczą one stymulacji w wielu aspektach rozwoju. 
 
W grze „Miau! Hau! Kwa!” dzieci poznają zwierzęta oraz uczą się, jakie wydają dźwięki. Dodatkowo ćwiczą spostrzegawczość, refleks i aparat mowy. 
 
Gra „Miau! Hau! Kwa!” angażuje wiele zmysłów dziecka i wszechstronnie wpływa na jego rozwój. Pomaga ćwiczyć dłonie i palce, trenuje spostrzegawczość, wspiera rozwój mowy i przyciąga dziecięcą uwagę intensywnymi kolorami i przyjaznymi ilustracjami. 
W grze „Miau! Hau! Kwa!” gracze starają się rozpoznać dźwięki zwierząt, a potem jak najszybciej przykryć dłonią odpowiedni żeton lub chwycić figurkę pingwina. Za poprawne odpowiedzi otrzymują żetony. Gracz z największą liczbą żetonów na końcu gry wygrywa. Z grą „Miau! Hau! Kwa!” dziecko ma szansę nauczyć się nazw zwierząt, a przy okazji w bezpiecznym środowisku przekonać się, jakie emocje towarzyszą wygranej, a z jakimi trzeba się zmierzyć przegrywając rozgrywkę.  
 
Liczba graczy: 2-4 
Wiek: 2+ 
Czas gry: 15 minut
 
Elementy gry:
48 żetonów zwierząt
drewniany znacznik pingwina

Pudełko 20 x 20 x 4.5 cm
Pudełko wymiary
20 x 20 x 4.5 cm
Waga około
300 g