Card image Promocje 10%-40%
Card image 24/7 Sklep
Card image Zabawki & gry

Potrzebujesz informacji?

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o naszym sklepie, to zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Nasze zalety

Szybka dostawa

Gwarantujemy Państwu szybką dostawę. W przypadku zamówienia towaru złożonego w zwykły dzień roboczy do godziny 11:00 - towar zostanie wysłany tego samego dnia roboczego. Realizacja zamówienia zależna jest od daty zaksięgowania przelewu. Jeżeli formą płatności będzie płatność przy odbiorze lub płatność poprzez PayU zamówienie będzie realizowane standardowo. Zamówienia składane w weekendy i święta zostaną zrealizowane najbliższego dnia roboczego.

24/7 Aktualność

Oferta naszego sklepu jest aktualizowań na bieżąco. Wszystkie stany magazynowe części stacjonarnej i online są ze sobą skorelowane i aktualne cały czas dostępne (24 godziny 7 dni w tygodniu) dla Państwa informacji. Ponadto ceny produktów w obu częściach naszego sklepu (online i stacjonarna) są takie same niezależni od składanego przez Państwa zamówienia (osobistego lub internetowego).

Oszczędność pieniędzy

Z radością przedstawiamy Państwu wyjątkowy system rabatowy, który stworzyliśmy, aby zakupy w naszym sklepie stały się dla Państwa jeszcze bardziej satysfakcjonujące i emocjonujące. Nasza polityka cenowa przewiduje obecnie dwa rodzaje rabatów, jednak nie poprzestajemy na tym. Nieustannie szukamy dla Państwa coraz lepszych i bardziej atrakcyjnych rozwiązań, które sprawią, że zakupy w naszym sklepie będą dla Państwa nie tylko przyjemnością, ale także wymierną korzyścią finansową.

Dogodny dojazd

Jesteśmy zlokalizowani 100 metrów od stacji metra NATOLIN naprzeciwko Centrum Ursynów tuż przy głównej ulicy Belgradzka. Mam bardzo dogodny wjazd dla wózków z dziećmi i osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Przed sklepem w zadaszonym miejscu można postawić rower lub hulajnogę.

Karta podarunkowa

Zastanawiasz się, co na prezent możesz dać bliskiej osobie, a solenizant ma już chyba wszystko? Karta podarunkowa to ponadczasowy podarunek, który zapewnia radość oraz uśmiech na twarzy. Świetnie sprawdzi się jako prezent na urodziny lub Mikołaja oraz na każdą inną okazję. Podaruj swoim bliskim możliwość spełnienia marzeń.

Zwrot 30 dni

Gwarancja Zwrotu Towaru do 30 dni to dedykowana akcja naszego sklepu, która uprawnia Klientów do zwrotu pełnowartościowego produktu lub wymiany na inny. Gwarancja Zwrotu Towaru do 30 dni rozwija korzyści oraz udogodnienia związane z czasem odstąpienia od umowy kupna i wydłuża go z ustawowych 14 dni (Art. 27 ustawy o prawach konsumenta) do 30 dla naszych Klientów.

Najnowsze wiadomości

Card image
25
Listopada

JAK wybrać pierwszą grę planszową?

Ostatnio bardzo dużo mówi się o grach planszowych. Coraz więcej osób z naszego otoczenia mówi, że w coś gra lub widziało, jak inni grali. Niektórzy znajomi są na dalszym etapie, znają i potrafią rzucać tytułami gier z rękawa, a ty nie do końca wiesz co to Pulsar, Brzdęk, Root, Brass, czy El Dorado...

Więcej
Card image
20
Listopada

POP'y wszędzie POP'y!

Na pewno kojarzysz takie śmieszne dziesięciocentymetrowe laleczki, z wielkimi główkami i wyłupiastymi, guzikowatymi oczami- to właśnie figurki FUNKO POP. Ostatnio jest ich wysyp. Pojawiły się znikąd i zawładnęły sercami ludzi na całym świecie. Skąd się wzięły? Do czego służą?

Więcej
Card image
15
Listopada

17 zalet książki dla dzieci.

  1. Książka pomaga nam rozwijać język i słownictwo. Uczy nas wyrażać myśli i rozumieć innych.
  2. Książka rozwija myślenie. Dostarcza nam pojęć myślowych i nowych idei, rozszerza naszą świadomość i nasz świat.
  3. ...

Więcej